Iranian Business Database in UK

Iranian Business Database in UK

ساحل ژوراسیک

ساحل ژوراسیک

ساحل ژوراسیک

ساحل ژوراسیک یک ساحل زیبا و مرموز با ساحلی با قله های ساحلی در جنوب انگلستان است که در اواسط دسامبر 2001 در میراث جهانی ثبت شد.تشکیل این الگوهای مرموز در ساحل، که مانند لکه هایی در ساحل است، قله های ساحلی نامیده می شود، قله های ساحلی خطوط ساحلی تشکیل شده از درجه های مختلف رسوب در یک الگوی هلالی است که بسته به ریز و زبر بودن مواد رسوبی به شکل موج های سینوسی  نمایان می شوند.

این الگو های زیبا و مرموز که فاصله های یکسان و منظم دارند اغلب در طول طوفان یا بعد از طوفان نمایان می شوند

 

ساحل ژوراسیک جز اولین آثار طبیعی بریتانیا است که در فهرست یونسکو ثبت شده که شهرتی جهانی دارد و به عنوان اولین ساحل  دیرینه شناسی دنیا شناخته می شود و یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی انگلستان می باشد.

 

 این ساحل زیبا  حدودابه طول 154 کیلومتر بین دورست و دوون شرقی انگلیس امتداد یافته است ،این ساحل با قدمت 185 میلیون سال تاریخ زمین شناسی،موجب ایجاد یک پیوند تقریبا مستمر از دوره های تریاس، ژوراسیک و کرتاسه شده است.

 

در طول تریاس این منطقه بیابان بود، در حالی که در ژوراسیک آن بخشی از یک دریا استوایی بود و در کرتاسه آن بوستان های پوشیده بود. فسیل های فراوانی که در امتداد این خط ساحلی یافت می شود، شواهدی از نحوه ایجاد حیوانات و گیاهان در این منطقه را نشان می دهد و مکانی مناسب برای افرادی ایست که به فسیل ،سنگواره و زمین شناسی علاقمند می باشند.

ساحل ژوراسیک
هاید پارک لندن

هاید پارک لندن

هاید پارک توسط هنری هشتم در سال 1536 احداث شد که در ابتدا تنها شکارگاه بوده و در سال 1637 به دستور شاه چارلز اول برای عموم مردم آزاد و با استقبال بی نظیر مردم روبرو شد.
وست مینستر

وست مینستر

شهر وست مینستر محدوده ایی در ساحل شمالی رودخانه تیمز یکی از پر تراکم‌ترین و دیدنی ترین منطقه تاریخی لندن محسوب می‌گردد
چشم لندن

چشم لندن

در جنوب شهر لندن کنار رود تیمز چرخ و فلکی به نام چشم لندن ویا چرخ هزاره در کشور انگلیس مشهور است
شوردیچ

شوردیچ

شوردیچ در شرق لندن با داشتن رستوران‌ها و کافه‌های متعدد یکی از جدیدترین مناطق دیدنی لندن می باشد
همپستید هیث

همپستید هیث

پارکی باستانی با فضای سبزی بزرگ و زیبا می باشد
بنیاد فیلم بریتانیا

بنیاد فیلم بریتانیا

یکی از دیدنی ترین منطقه لندن برای دوست‌داران فیلم و سینما بنیاد فیلم بریتانیا معروف به BFI می باشد این موسسه در سال 1933 تاسیس شد
آکادمی بریکستون

آکادمی بریکستون

آکادمی بریکستون یکی از مراکز برتر موسیقی، کلوپ های شبانه و تئاتر و از مراکز دیدنی لندن با حداکثر ظرفیت 4921 است
O2arena

O2arena

یک فضای داخلی و ورزشگاهی چند منظوره است که با ظرفیت ۲۰٬۰۰۰ نفر در مرکز مجتمع سرگرمی O2 واقع در شبه جزیره گرینویچ در جنوب شرقی لندن واقع شده است و یکی از دیدنی ترین مناطق لندن می باشد.
خیابان بریک لین

خیابان بریک لین

یکی از مناطق دیدنی لندن خیابان بریک لین واقع در شرق لندن است که حدود یک و نیم کیلومتر طول دارد و از دیرباز محل مهاجران بوده است
رودخانه تیمز

رودخانه تیمز

رودخانه تیمز دومین رودخانه طولانی در uk پس از رودخانه severn می باشد.رودخانه تیمز با اینکه تنها 8 کیلومتر از severn کوتاه تر است اما طولانی ترین رودخانه ایی می باشد که به طور کامل در کشور انگلستان قرار دارد و یکی از دیدنی ترین مناطق لندن به حساب می