Iranian Business Database in UK

Iranian Business Database in UK

ویزای کار عمومی انگلستان TIER 2

ویزای کار عمومی انگلستان TIER 2

ویزای کار عمومی انگلستان TIER 2

ویزای کار عمومی انگلستان برای افرادی مناسب است که دارای پیشنهاد کاری و گواهی مخصوص اسپانسری از یک کارفرمای انگلیسی که مجوز اسپانسری دارد هست.

کارفرما پیشنهاد شغلی را باید برای افرادی ارسال کند که داخل برتانیا هستند واگر این پیشنهاد شغلی به حد نساب نرسید به مهاجران ابلاغ می شود , مگر اینکه این پیشنهاد شغلی در لیست مشاغلی باشد که دارای کمبود نیروی کار باشد.

هر ساله 20700 نفر می توانند از این ویزای کار عمومی استفاده کنند . کاری که شما در انگلستان می خواهید انجام دهید باید با حوزه کاری کارفرمای شما ارتباط داشته باشد.

شما از سه ماه قبل از اینکه شروع به کار در انگلستان کنید می توانید برای اخذ ویزا اقدام کنید . بعد از اینکه ویزای خود را دریافت کردید سه هفته فرصت دارید تا برای خروج از کشور تصمیم خود را بگیرید.

مدت زمان اقامت شما در انگلستان به دو چیز بستگی دارد

تاریخی که روی ویزای شما درج شده که حداکثر 5 سال و 14 روز است و یا تاریخ گواهی اسپانسری به اضافه یک ماه .

هر کدام از این تاریخ ها که کوتاهتر هستند به عنوان مدت اقامت شما در انگلستان محسوب می شود.

نکته قابل توجه این است که شما حداکثر 14 روز از زمان شروع تاریخ گواهی اسپانسری فرصت دارید تا کار خود را درانگلستان شروع کنید.

شما همچنین می توانید مدت زمان ویزای خودتان را حداکثر تا 5 سال دیگر افزایش دهید البته به شرط اینکه مدت اقامت کلی شما بیشتر از 6 سال نشود چون امکان اقامت دائم انگلستان از این طریق وجود ندارد.

هزینه پرداختی شما برای اپلای  این ویزا بستگی به وضعیت , موقعیت مکانی و مدت زمانی که می خواهید اقامت داشته باشید بستگی دارد.

برای اپلای ویزای عمومی TIER 2  اگر قصد اقامت به مدت 3 سال را دارید باید مبلغ 587 پوند پرداخت کنید برای تغییر از یک ویزا به این نوع ویزا مبلغ 667 پوند باید پرداخت کنید و اگر از سرویس PREMIUM  برای تغییر ویزاتون و به صورت حضوری در انگلستان استفاده کننید مبلغ پرداختی به ازای هر نفر 1.267 پوند است.

اگر اقامت زیر سه ساله شما برای شغل هایی باشد که دارای کمبود است این مبالغ به ترتیب به 446, 446 و1.036 پوند کاهش می یابد.

در حالت دوم اگر مدت زمان ویزای شما بیش از سه سال ( حداکثر تا 5 سال ) باشد شما باید به ازای هر نفر 1.174 پوند پرداخت کنید و برای تغییر ویزاتون از یک ویزای دیگر به این نوع ویزا 1.354 پوند و اگر می خواهید از سرویس PREMIUM به صورت حضوری برای تغییر ویزاتون استفاده کنید مبلغی که باید پرداخت کنید 1.944 پوند می باشد.

اگر در این حالت ویزای شما برای کار در شغل های دارای کمبود باشد این مبالغ به ترتیب به 892 , 892 و 1.482 پوند کاهش می یابد.

هزینه بیمه سلامت انگلستان برای ایرانیان برای هر کدام از چهار نوع ویزای بالا مساوی است شما باید طبق قانون اداره مهاجرت انگلستان به ازای هر سال ( صرف نظر از مدت اقامت شما ) مبلغ 200 پوند پرداخت کنید.

اقامت دائم انگلستان اقامت دائم انگلستان تمدید ویزای استعدادهای خاص تمدید ویزای استعدادهای درخشان راههای مهاجرت به انگلستان راههای مهاجرت به انگلستان طریقه گرفتن ویزای کار عمومی انگلستان گرفتن اقامت انگلستان گرفتن ویزای انگلستان گرفتن ویزای انگلستان گرفتن ویزای انگلستان مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی ویزا انگلستان از طریق سرمایه گذاری ویزا انگلستان از طریق سرمایه گذاری ویزا انگلستان از طریق ویزای استعدادهای خاص ویزا انگلستان از طریق کار و تخصص ویزا انگلستان از طریق کار و تخصص ویزا انگلستان از طریق کارآفرینی ویزای استعدادهای درخشان انگلستان ویزای انگلستان ویزای انگلستان ویزای خانوادگی انگلستان ویزای خانوادگی انگلستان ویزای سرمایه گذاری انگلستان ویزای فارغ التحصیلان کارآفرین ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق کار و تخصص ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق کار و تخصص ویزای ویزیتوری انگلستان ویزای ویزیتوری انگلستان ویزای کار عمومی انگلستان ویزای کار موقت انگلستان ویزای کار موقت انگلستان
راههای مهاجرت به انگلستان

راههای مهاجرت به انگلستان

هر ساله افراد زیادی برای مهاجرت و کار و زندگی به این کشور مهاجرت می کنند چون کشور انگلستان از نظر اقتصادی و رفاه اجتماعی و سیاسی جزء مهمترین کشورهای دنیاست .
هرآنچه که درباره ویزای TIER 1  انگلستان باید بدانید

هرآنچه که درباره ویزای TIER 1 انگلستان باید بدانید

اگر قصد مهاجرت به انگلستان را دارید می توانید از طرق زیر اقدام نمایید
موارد بسیار مهم برای اخذ ویزای کار آفرینی انگلستان TIER 1 که احتمالا تا به حال نمی دانستید.

موارد بسیار مهم برای اخذ ویزای کار آفرینی انگلستان TIER 1 که احتمالا تا به حال نمی دانستید.

اگر قصد گرفتن وبزای کارآفرینی انگلستان را دارید باید دارای شرایط زیر باشید
نکاتی بسیار مهم و کاربردی برای اخذ ویزای استعدادهای درخشان TIRE 1

نکاتی بسیار مهم و کاربردی برای اخذ ویزای استعدادهای درخشان TIRE 1

شما می توانید خودتان مدت اقامتتان را انتخاب کنید با توجه به اینکه افرادی که از ویزای استعدادهای درخشان استفاده می کنند حداکثر می توانند به مدت 5 سال و چهار ماه در کشور انگلستان اقامت داشته باشند.
باید و نبایدهای اخذ ویزای استعدادهای خاص TIER 1

باید و نبایدهای اخذ ویزای استعدادهای خاص TIER 1

شما در مدت زمانی که در کشور انگلستان اقامت دارید می توانید
شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای استعدادهای خاص TIER 1

شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای استعدادهای خاص TIER 1

اگر با تقاضای ویزای شما موافقت شود شما یک ایمیل از اداره مهاجرت دریافت می کنید که شامل
تمدید ویزای استعدادهای خاص

تمدید ویزای استعدادهای خاص

اگر شما به صورت آنلاین و یا پستی اقدام میکنید با پرداخت 19.20 پوند می توانید
ویزای فارغ التحصیلان کارآفرین TIER 1

ویزای فارغ التحصیلان کارآفرین TIER 1

اگر از طریق UK HEI اقدام کنید پاسخ دهی به درخواست شما ممکن است تا
باید و نبایدهای اخذ ویزای فارغ التحصیلان کار آفرین TIER 1

باید و نبایدهای اخذ ویزای فارغ التحصیلان کار آفرین TIER 1

شما می توانید با استفاده از این ویزا خانواده ی خود
شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای فارغ التحصیلان کار آفرین    TIER 1

شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای فارغ التحصیلان کار آفرین TIER 1

اینکه آیا شما صلاحیت صدور ویزا را دارید یا نه بستگی به سازمان